Hikayemiz sevdiği  kadın Jae Hee tarafından ihanete uğrayan geleceği parlak doktor adayı Kang Ma Roo'nun kimi zaman aptallığa aşkının bedelini ve iyi niyet çabasını  kendi geleceğini kaybederek ödeyişi ve hatta bu uğurda hasta kardeşini geride bırakması sonrası yaptığı seçimin yanlışlığını ve kandırıldığını anlamasının ardından da intikam arayışına girişmesiyle başlıyor.

Geri döndüğünde etkileyici dış görünüşünün sunduğu nimetten faydalanıp zengin kadınları ağına düşürerek paralarını söğüşleyen bir karakterdir. Eve dönmek üzere bindiği uçakta başka doktor bulunmayınca baygınlık geçiren  Eun-Gi isimli bir kadına müdahale eder. Bu esnada trajik biçimde Jae Hee ile karşı karşıya kalır. Jae-Hee zengin bir adamın ölen karısının ardından evlediği ikinci eşidir. Görünüşe göre erkek evlat sahibi de olmuştur. Ancak kocasının ilk evliliğinden nerdeyse kendiyle yaşıt üvey kızı tarafından her daim aşağılanmakta ve kabul görmemektedir. Aile şirketinde önemli bir mevkide bulunan kız görünüşe göre potansiyel bir miras tehlikesidir ve üvey annesinden gerçekten nefret eder. Kadını babasını baştan çıkaran  bir para avcısı olarak görmektedir. Bir dizi yanlış anlaşılma Ma Ru'nun yeniden polis sorgusuna alınması ve Jae Hee tarafından şantajla para almakla suçlanmasına neden olunca genç adam intikam planlarını ailenin kızını hedef seçerek uygulamaya koyar.

Hikaye sıradan ve kadın oyunculuklardaki donuk karakter yansıtımı çok sinir bozucuydu. Sanırım bu bilinçli bir tercihti. Kimi zaman yaşadıklarına rağmen Kang Maru'nun bu kadar da olmaz artık dedirten aptallığı devam edince diziye tahammül etmekte zorlandım. Ancak yalnızca yükselen yıldız Song Joong Ki'nin karizması için bile izleyebilirsiniz:)

Comments (0)