Başrol oyuncusu Cheese in Tapp dizisinden kendisine aşina olduğum Seo Kang-Joon'la her hafta iki bölüm olarak ekralarda yer alan dizimizin konusu kısaca şöyle: Oh Ro-Ra yapay zeka robotik çalışmalar üzerine çalışmalar yürüten bir bilim kadınıdır. Şirket zinciri sahibi bir ailenin oğlu ile yaptığı karşı tarafca onaylanmayan evliliği günün birinde kocasının gidişi ve ardından gelen ölüm haberi sonrası onu yasa boğmuşken çocuğu da kendinden koparılır. Görünüşe göre oğlu da gönüllü olarak gitmeyi seçmiştir. Özlemini gidermek için cyborg görünümlü robot Namshin'i yapar.

Aradan geçen yılların ardından Büyük babası tarafından aslında annesi tehdit edilerek zorla götürülen Nam Shin ise gün be gün büyüttüğü nefretle ayakta kalmış, soğuk ve hesapçı görünümüyle medyanın odağında yakışıklı bir genç adam haline gelmiştir. Günün birinde para kazanmak için gizlice fotografını çekme peşine düşen korumasını kameralar önünde tokatlar. Gerçekte davranışının şirket imajına vurduğu darbeyi önceden planlamıştır. Sonunda izini sürdüğü annesini bulmak üzere Çek Cumhuriyetine giden uçağa biner. Ancak peşinde aile şirketini ele geçirmeye hevesli Seo Jong-Gi'in gönderdiği kiralık katilin hedefi olduğunun farkında değildir. Robot Nam Shin'le karşı karşıya geldiği an yaşadığı şok üzerine doğru gelen kamyonu farketmez ve çarpma sonrası ağır biçimde yaralanarak komaya girer. Oh Ro-Ra robot Namshin 3'den Seolu'le gidip oğlunun yerine geçmesini ister. Verilen talimatı kabul eden Namshin 3 güvenilir adlettikleri ve gerçeği bnilen sekteter Ji Young-Hoon gözetiminde şehre gelir.


Muzik albümünden öne çıkan şarkı ise  OST Part.2  LYn (린) & HANHAE (한해): LOVE ancak araya sıkıştırılan rap kısımları yüzünden bir ğparça heba olmuş bana göre.

Comments (0)