Zengin bir ailenin şoförü olarak işe başlayan babası ve küçük kızkardeşi ile birlikte lise öğrencisi Han Yi-soo (Yeon Joon-seok) büyük evin müştemilatı sayılabilecek yere de taşınır. Çok geçmeden yeni okuluna ve çevresine adapte olan delikanlı daha okulun ilk günü Jo Hae-woo (Kyung Soo-jin) ile karşılaşır ve kaçınılmaz şekilde güzel kızdan etkilenir.  Zengin ailelere mensup çocukların ağırlıkta olduğu okulun belalı tipi gibi görünen Oh Joon-young (Noh Young-hak) ise aslında sadece Jo Hae-woo'u incitenlere karşı büyük bir öfke duymaktadır. Kısa süre sonra arkadaş olurlar. (Ana karakterlerin gençliğini oynayan bu genç oyuncular bence kesinlikle gelecek vaadediyor.)


Babasının şoförlüğünü yaptığı ailenin tek kızı olan Jo Hae-woo ise kendi küçük mutlu dünyasına kıyasla hayatı tam bir kaos içindedir. Adı bir tv sunucusu ile skandala karışan babası ve annesinin evliliği, annesinin evi terk etmesiyle sona erer. Tüm bu acının ortasında Yi Soon'un her zaman kendisine destek olan dingin varlığıyla teselli bulur. Ancak babasının dengesiz hatta anormal sayılabilecek tavırları arkadaşlıklarını zora sokar. Çok geçmeden tüm bunların üstüne babasının alkollü araba kullanırken birinin ölümüne neden olması hayatlarını karartır. Yi Soon'un babası suçu üstlenmek durumunda kalır. (Olaylar aslında çok daha karmaşık ama serinin tadını kaçırmak istemiyorum daha fazla ayrıntı verip) Ancak çok geçmeden o da bir vur kaç olayı ile hayatını kaybeder. Tüm bu esrarın ardında Jo Hae-woo'nun babasının ve daha birçok karanlık olayın yattığını öğrenen Yi Soon ise polise başvurarak, görgü tanığı arayarak vs. babasını aklamaya uğraşır. Gerçeği kendi cabalari ile aydınlatmaya çalışırken aynı karanlık kişilerin oyunu sonucu ağır bir trafik kazası geçirir ve cesedi bulunamasa da kazanın niteliği, var olan kan ve eşya parçaları dolayısıyla ölü kabul edilir.


Bundan sonra hikaye günümüze odaklanarak devam ediyor. Jo Hae-woo (Son Ye-jin) ile Oh Joon-young'un (Ha Seok-jin) düğün töreni için hazırlık yapılmaktadır. Bu noktada kareye giren Yi Soon (Kim Nam gil) ise sadece bir anlığına gördüğü Jo Hae-woo'la karşılıklı bakıştıklarında her ikisi için de anlık bir şaşkınlık yaşanır. Yi Soon, eli ayağı titrese de "Devam et, herşey çoktan hazırlandı..." diye kendine telkin ederek adeta bambaşka bir kimliğe bürünür. Gelin odasından çıkan Jo Hae-woo ise aşağıda merdivenlerin sonunda O'nu bir kez daha görür. Ancak artık o bakışlarda soğuk, hesapçı ve alaycı bir gülümseme vardır. Zaten muhtemelen kendi kendine anlık bir anımsatma  varsaymıştır bu garip durumu. Bir ara kutlama eğlencesinden çıkan Jo Hae-woo, dinlemek üzere Otelin balkonuna gider ve o garip yabancıyı bir kez daha orada görür. Sadece birkaç kelime ederler. Ama cümleler ona Yi Soon'u söylediği aynı cümleleri anımsatır. Kafası karışır. Bu sırada eşi O'nu almak üzere balkona gelir. Kısa bir selamlaşma sonrası ayrılırlar.


Dizi müziklerinin şarkı sözleri içinTıklayın

Comments (0)