Uyarı:  Aşağıda yer alan yazı adı geçen yapım hakkında birçok ayrıntı barındırmaktadır. İzlemeyi düşünenlerin okuması önerilmez:)

Şehrin her kesiminden öğrencileri barındıran Seungri (Victory) lisesi öğrenciler arası genel başarı düzeyinde Seoul'deki tüm liseler arasında en diplerde yer almakta öğretmenlerin bile sakındığı Sınıf 2 ise okulun en berbat sınıfı olarak görülmektedir. Çaylak öğretmen Jung In Jae kendisine yapılan sınıf öğretmenliği teklifini çekincelerine rağmen kabul eder. Aslında sınıf tam bir çelişkiler yumağıdır. Bir tarafta Song Ha Gyung, Kim Min Ki gibi elit sayılabilecek ailelere mensup öğrenciler  varken diğer tarafta Oh Jung Ho, Kim Dong Seok gibi çete halinde gezip okulda sorun çıkaran tipler vardır. Elit öğrenciler ise ailelerinin beklentileri doğrultusunda  fazlasıyla baskı altındadır ve ellerinden geleni yapmaya çalışırlar. Yani bir yanda aileleri tarafından ihmal edilmiş sevgisiz çocuklar varken diğer yanda ise ailelerinin aşırı ilgisinden ve baskısından yorulmuş çocuklar vardır. Gangnam'da ünlü bir dil enstütüsünde çalışan Kang Se Chan (Daniel Choi), yeni kayıt döneminde gerçekleştirilen tanıtım gününde kalitesini arttırmayı hedefleyen okulun çiçeği burnundaki müdürü tarafından işe alınır.  Aynı branşın iki öğretmeni Se Chan ve Jung In Jae birbirlerinin eğitim yöntemlerini kabullenmekte zorlanırlar. 

Yarı zamanlı bir işte çalışan ve sınıfın etlisine sütlüsüne karşmayan sessiz öğrencisi Go Nam Soon (Lee Jong Suk) Jung Ho'nun yaptığı zorbalığı engelleyince sınıf başkanlığına seçilir. Ancak Jung Ho ve çetesi elbette peşini kolayca bırakmaz. Uğradığı şiddeti sessizce kabullenir ve çevresine yaşadıklarını belli etmez.  Yeni nakil öğrenci Park Heung Soo'nu gelmesi Nam Soon için herşeyi daha karmaşık hale getirir.Dizi müziklerinin şarkı sözleri için TıklayınComments (0)